7 Kasım 2013 Perşembe

Habertürk Canlı izle

Habertürk izle
Habertürk TV, 1999 yılında kurulan haber kanalıdır.Kanalın kaliteli ve saat başı canlı haber yayınları bulunmaktadır.

10 yorum:

 1. neler oluyor hayırdır kim diyemiyorsa çıksın gitsin

  YanıtlaSil
 2. kaçmasaydın kardeşim herkes bir bedel ödedi bu ülkede ben TÜRK oğlu TÜRK üm Diyarbakır da vanda erzurumda edirne de kısaca bu ülke deki her karış vatan toprağı ve insanları bizim insanımız yeterki vatan hayini olmasın bu ülkede kürt başbakan ve cumhur başkanı olmadımı hangi özgürlük ten bahsediyoruz memleketin en zenginleri sizlersiniz size tanınan imtiyaz bu ülkede bana tanınmadı mersinde ki transport firmalarının yüzde yüzü kürt para sizde batıda her köşeyi tutmuşsunuz dolmuşlar tekstil sektörü petrol istasyonları sahibisiniz benim dikili ağacım yok bu ülkede yaşamak için vatan hayinimi olmakmı lazım

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ağzına.salık.lokman.hocam

   Sil
 3. benimde dikili ağacım yok kürtüm ne olacak şimdi olaylara bu kadar üstünkörü yaklaşmak olmazki..ne mutlu kürtüm diyene diyorum herkes milletini sever bu bölücülük mü olur şimdi kim doğmadan anne babasını ırkını seçiyor ortak paydamız islam..övüneceksek islamla şereflendiğimiz için olmalı üstünlük takvada olmalı..iki günlük dünya kimseye kalmaz birbirimizle ilgili inciti şeylerr söylemeyelim sanal ortamlarda..bu vatan heğpimizin senin benim kürtün türkün..

  YanıtlaSil
 4. ne mutlu müslümanım diyene.

  YanıtlaSil
 5. ağzına sağlık kardeşim trabzondan sevgiler.

  YanıtlaSil
 6. sayın bülent gedikli şu yayını izlemekteyim,şahsınız adına düşüncelerinize saygım var ama,yorumlarınız arasında kumpasdan bahsettiniz.yoksada basit bir yolsuzluk diyebilme cesaretini reesen kınıyorum.

  YanıtlaSil
 7. Rusen Cakir'a katiliyorum derin cemaat yok, Gulen'in bedduasindan sonra olaylar hizlandi. Gulen'in hedefi her zaman devleti elegecirmekti.

  YanıtlaSil
 8. Ne mutlu mutluyum diyene.

  YanıtlaSil